Co to jest chatbot? To przyjaciel każdego właściciela profilu firmowego na Facebooku. Prowadzisz jakiś biznes i komunikujesz się z fanami i klientami przez skrzynkę odbiorczą? Cieszysz się, że piszą do Ciebie, bo możesz im sprzedać swoje produkty i usługi ale masz coraz mniej czasu, by odpowiadać na ich pytania?

Od tego jest chatbot! To taki niewidzialny “ludzik” a właściwie (ro)bot, który odwali za Ciebie czarną robotę. Ty będziesz zajmować się prowadzeniem biznesu i pomnażaniem pieniędzy lub też będziesz leżeć na gorącej plaży, a bot w tym czasie będzie załatwiał większość spraw związanych z pytaniami od klientów.

Prowadzisz restaurację? Każdego dnia klienci piszą na priv z pytaniem o danie dnia? (Mimo, że i tak wrzuciłeś posta z tą informacją). Niech odpowiada na to pytanie odpowiednio skonfigurowany bot.

Sprzedajesz telefony? Klienci pytają o jakiś model? Odpowiednio ustawiony bot odpowie na pytania dotyczące dane modelu i poda jego cenę.

Można też do zapisanych na messengera osób rozsyłać odpowiednio przygotowane informacje, oferty, promocje, alarmy! Skuteczność otwarcia takich wiadomości wynosi nawet 98% podczas gdy wiadomości wysyłane do listy mailingowej otwiera zazwyczaj około 20% klientów.

Nie ma na co czekać. Jeśli nie chcesz, by uciekł Ci biznes a wraz z nim Twój wolny czas zdecyduj się na instalację bota na swoim profilu firmowym na Facebooku!

CENNIK:

-Instalacja i skonfigurowanie bota – od 200 do 2000 zł netto jednorazowo. Cena zależy od ilości fanów i ilości zapytań w skrzynce odbiorczej oraz stopnia skomplikowanie ustawień. W każdym przypadku będzie się to nieco różnić.

-Doglądanie bota oraz zmiana jego ustawień w zależności od rekcji klientów, nowych zapytań, dodawania nowych treści dla klientów – od 200 do 2000 zł netto miesięcznie. Doglądanie raz w tygodniu lub w przypadku konieczności pilnej reakcji.

Bota nie wystarczy raz skonfigurować. Trzeba obserwować aktywność i zapytania fanów i klientów i w zależności od reakcji odpowiednio ulepszać bota.

CHCESZ ZAŁOŻYĆ BOTA? OTO KONTAKT:

kontakt@andrzejroszak.pl

lub

na priv na Facebooku.

lub telefon: 502 555 415