Dziękuję Ci za zapisanie się na Webinar
pt. "Użyj Chata GPT do stworzenia ebooka
i kursu online".

Zanim spotkamy się na Webinarze, obejrzyj jeszcze poniższe wideo.

KURS " Jak nagrać swój pierwszy kurs online. Nawet jeśli zaczynasz od zera."

Zarabiaj na swojej wiedzy i spełniaj marzenia!

Teraz 47 zł!

Co znajduje się w kursie

STUDIUM PRZYPADKU #1. Pokazuję krok po kroku jak nagrywam przykładową lekcję dla kursu online filmowanego smartfonem. Przydatne np. dla trenera personalnego, kosmetyczki, kucharza czyli w tych dziedzinach, w których trzeba pokazać siebie (np. jak wykonywać dane ćwiczenie) lub pokazać co robić z danym przedmiotem (np. jak malować paznokcie).

STUDIUM PRZYPADKU #2. Pokazuję krok po kroku jak nagrywam przykładową lekcję dla kursu online tworzonego przez laptopa z kamerą. Przydatne np. dla osoby, która tworzy na ekranie kurs programowania; dla osoby, która tworzy kurs marketingu; dla osoby, która tworzy kurs językowy itp.

JAK NAGRYWAĆ SMARTFONEM, APARATEM FOTOGRAFICZNYM, KAMERĄ. W zależności od tego jaki kurs tworzymy. Jak ustawić światło. Jak nagrywać z dodatkowym mikrofonem.

JAK NAGRYWAĆ KURS LAPTOPEM Z WBUDOWANĄ KAMERĄ lub KOMPUTEREM Z DODATKOWĄ KAMERĄ. Jak wybrać i podłączyć kamerę. Jak wybrać i ustawić oświetlenie. Jak wybrać i podłączyć mikrofon.

JAK NAGRYWAĆ SIEBIE/KURS przez komputer przy pomocy programów "STREAMYARD" i "OBS".

JAK STWORZYĆ PREZENTACJĘ i WMONTOWAĆ JĄ w lekcję kursu. Gdzie znaleźć bezpłatne obrazy i grafiki przydatne w tworzeniu prezentacji.

Jak ZMONTOWAĆ to co NAGRALIŚMY: w bezpłatnym programie "HitFilm Express" oraz w płatnym programie "Sony Vegas Movie Studio"

Jak sfilmować siebie, by KORZYSTNIE WYGLĄDAĆ.

Jak PRZESTAĆ SIĘ BAĆ występu przed kamerą.

Jak WGRAĆ LEKCJE wideo na YouTube i na Facebooka.

Jak PRZYGOTOWAĆ i WGRAĆ MINIATURĘ do lekcji wideo.

GDZIE i W JAKI SPOSÓB UMIEŚCIĆ KURS: bezpłatnie na YouTube lub na Facebooku czy na płatnej platformie kursowej.

To jeszcze nie wszystko!

Otrzymasz DODATKOWO TRZY BONUSY o wartości 391 zł.

BONUS #1: Jak mówić, by NIE POPEŁNIAĆ najczęstszych błędów językowych. (WARTOŚĆ 97 zł)

BONUS #2: Jak ustrzec się błędów w czasie filmowania. (WARTOŚĆ 97 zł)

BONUS #3: Jak nagrywać na green screenie (czyli na zielonym tle (WARTOŚĆ 197 zł)

Ile to w sumie jest warte?

  • Normalna cena kursu: 497 zł
  • Wartość trzech BONUSÓW: 391 zł
  • RAZEM: 888 zł

OK. Gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają, ale… Masz zamiar stworzyć swój pierwszy kurs online. Co się wydarzy, gdy ten kurs zacznie Ci generować pasywny dochód? Czy 888 zł to w tej sytuacji jest dużo? Tym bardziej, że pokażę Ci jak profesjonalnie nagrać kurs online w domowych warunkach.

W PROSTY SPOSÓB NAGRASZ ZE MNĄ SWÓJ KURS ONLINE OD POCZĄTKU DO KOŃCA.

I wreszcie w ramach PROMOCJI kurs oraz trzy bonusy otrzymasz tylko za…

Skąd wiem jak nagrywać?

Kojarzysz "PUDZIANA"? Mariusza Pudzianowskiego i program "SIŁACZE" w TVN? Byłem producentem tego programu. Filmowałem zawody Siłaczy w Polsce, w USA, w Anglii, w Rosji, na Ukrainie, na Łotwie, w Austrii, w Chinach, na Białorusi, w Szwecji, na Malcie i na Bahamach.

Produkowałem programy z zawodów STRONGMANÓW z cyklu "GIANTS LIVE" dla EUROSPORTU w Polsce, Norwegii, Anglii i na Węgrzech. Stałem też za kamerą i montowałem.

Byłem PRODUCENTEM pierwszej polskiej telenoweli dokumentalnej "NA RATUNEK" w telewizji TVN. Powstały 52 odcinki tego serialu.

Produkowałem serial o ratownikach pt. "W OSTATNIEJ CHWILI" dla telewizji TTV.

STWORZYŁEM serial dokumentalny "ER112" prezentujący prawdziwe akcje ratownicze. Filmowałem, montowałem, byłem lektorem. Powstały 24 odcinki dostępne na YouTube i na Facebooku.

PRODUKOWAŁEM VIDEO dla OSHEE na potrzeby kanałów w social mediach.

Filmowałem smartfonami SONY XPERIA dla SONY MOBILE. Również do kanałów w social mediach.

Opinie o kursie

Czy efekt jest gwarantowany?

Ależ oczywiście! Nie mam zamiaru sprzedawać kursu bez dania gwarancji. Jak już wiesz, wiem co nieco o filmowaniu. Możesz się zastanawiać czy efekty nagrywania smartfonem będą równe tym jakie były wówczas, gdy filmowałem Siłaczy w TVN. Otóż nie. Dlaczego nie? Bo BĘDĄ LEPSZE. Aktualne smartfony (wcale nie te najdroższe) nagrywają z lepszą jakością niż kamery, którymi w TVN filmowaliśmy zawody strongmanów czy też akcje ratowników. Ale jeśli mimo to cokolwiek Ci się nie spodoba, w ciągu 30 dni od daty zakupu kursu napisz do mnie, a ja bez żalu (no, może trochę będzie mi przykro… 😉 i problemów zwrócę Ci pieniądze. Niczym nie ryzykujesz, a wygrać możesz wszystko. Powodzenia! Andrzej Roszak.