Kurs "Jak zrobić swój pierwszy LIVE w 3 dni bez doświadczenia

NORMALNA CENA: 397 zł

Dziś 97 zł!

(Ilość kursów w tej cenie jest ograniczona)

Co znajduje się w kursie:

STUDIUM PRZYPADKU. Pokazuję KROK po KROKU, od początku do końca, JAK ZROBIĆ SWOJEGO PIERWSZEGO LIVE'A.

Wyjaśniam DLACZEGO WARTO ROBIĆ LIVE'Y.

Pokazuję jak się oświetlić czyli jak ustawić światło, BY DOBRZE I KORZYSTNIE BYŁO CIĘ WIDAĆ NA ŻYWO.

Pokazuję jak zrobić TAKI NAJPROSTSZY, najszybszy Live przez Facebooka.

Pokazuję w jaki sposób zrobić Live przez Facebooka, ale korzystając z bezpłatnej aplikacji STREAMYARD.

KROK po KROKU wyjaśniam i pokazuję w jaki sposób całościowo OGARNĄĆ bardzo dobrą aplikację do robienia Live'ów czyli STREAMYARD w wersji bezpłatnej i w wersji płatnej.

Pokazuję TRZY SKUTECZNE TRICKI na OPANOWANIE STRACHU przed zrobieniem Live'u.

Pokazuję JAK ZROBIĆ WYWIAD z ZAPROSZONYM GOŚCIEM i jak się z nim połączyć oraz jak taki wywiad przeprowadzić i na co szczególnie zwrocić uwagę.

Pokazuję W JAKI SPOSÓB OGARNĄĆ LIVE'Y OD STRONY TECHNICZNEJ: na smartfonie, z zewnętrzną kamerą, na laptopie/komputerze a także bez mikrofonu zewnętrznego oraz z takim dodatkowym mikrofonem.

Wyjaśniam w jaki sposób BARDZO ŁATWO można dzięki Live'om ZWIĘKSZAĆ ZASIĘGI na Facebooku (NAWET O KILKASET PROCENT) w porównaniu do innych postów) i to za darmo.

Pokazuję JAK można przeprowadzić LIVE JEDNOCZEŚNIE w kilku różnych kanałach social mediowych czyli np. jednocześnie na Facebooku, YouTube, LinkedIn.

Na koniec ZDRADZĘ Ci CZWARTY TRICK na OPANOWANIE STRACHU przed robieniem Live'u.

Skąd wiem jak robić Live'y?

To było bardzo dawno temu, ale kiedyś pracowałem w kilku stacjach radiowych, między innymi w RMF FM. Przeprowadziłem w czasie różnych audycji bardzo bardzo wiele wywiadów. Oczywiście na żywo.

Zanim zostałem producentem seriali o ratownikach oraz producentem SIŁACZY pracowałem jako reporter "Faktów" w TVN. Robiłem tzw. "WEJŚCIA NA ŻYWO" z przeróżnych miejsc Polski.

I wreszcie - gdy nastała ERA SOCIAL MEDIÓW - moim ulubionym miejscem robienia wywiadów stał się Facebook.

Zwróć uwagę na liczbę odbiorców pod postami oraz wyniki aktywności, komentarze, udostępnienia. Zaznaczone pomarańczowymi prostokątami. Na przykład na ostatnim screenie widać, że post z Live'm dotarł do ponad 16 tysięcy odbiorców. A w chwili, gdy robiłem ten Live mój profil na Facebooku lubiło/obserwowało tylko około 100 fanów. To pokazuje skalę jak znakomitym narzędziem są transmisje na żywo.

Gwarancja

Pamiętaj. W razie czego masz 30 dni na zwrot kursu od daty otrzymania do niego dostępu.

A ZATEM...