Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne 50%

Poczekaj! To jeszcze nie wszystko! Ma coś dla Ciebie jeszcze. Do kompletu. 

KURS "Jak nagrać swój pierwszy kurs online. Nawet jeśli zaczynasz od zera"

Zarabiaj na swojej wiedzy i spełniaj marzenia!

NORMALNA CENA: 397 zł

Dziś 67 zł!

(Ilość kursów w tej cenie jest ograniczona)

Co znajduje się w kursie:

STUDIUM PRZYPADKU #1. Pokazuję krok po kroku jak nagrywam przykładową lekcję dla kursu online filmowanego smartfonem. Przydatne np. dla trenera personalnego, kosmetyczki, kucharza czyli w tych dziedzinach, w których trzeba pokazać siebie (np. jak wykonywać dane ćwiczenie) lub pokazać co robić z danym przedmiotem (np. jak malować paznokcie).

STUDIUM PRZYPADKU #2. Pokazuję krok po kroku jak nagrywam przykładową lekcję dla kursu online tworzonego przez laptopa z kamerą. Przydatne np. dla osoby, która tworzy na ekranie kurs programowania; dla osoby, która tworzy kurs marketingu; dla osoby, która tworzy kurs językowy itp.

JAK NAGRYWAĆ SMARTFONEM, APARATEM FOTOGRAFICZNYM, KAMERĄ. W zależności od tego jaki kurs tworzymy. Jak ustawić światło. Jak nagrywać z dodatkowym mikrofonem.

JAK NAGRYWAĆ KURS LAPTOPEM Z WBUDOWANĄ KAMERĄ lub KOMPUTEREM Z DODATKOWĄ KAMERĄ. Jak wybrać i podłączyć kamerę. Jak wybrać i ustawić oświetlenie. Jak wybrać i podłączyć mikrofon.

JAK NAGRYWAĆ SIEBIE/KURS przez komputer przy pomocy programów "STREAMYARD" i "OBS".

JAK STWORZYĆ PREZENTACJĘ i WMONTOWAĆ JĄ w lekcję kursu. Gdzie znaleźć bezpłatne obrazy i grafiki przydatne w tworzeniu prezentacji.

Jak ZMONTOWAĆ to co NAGRALIŚMY: w bezpłatnym programie "HitFilm Express" oraz w płatnym programie "Sony Vegas Movie Studio"

Jak sfilmować siebie, by KORZYSTNIE WYGLĄDAĆ.

Jak PRZESTAĆ SIĘ BAĆ występu przed kamerą.

Jak WGRAĆ LEKCJE wideo na YouTube i na Facebooka.

Jak PRZYGOTOWAĆ i WGRAĆ MINIATURĘ do lekcji wideo.

GDZIE i W JAKI SPOSÓB UMIEŚCIĆ KURS: bezpłatnie na YouTube lub na Facebooku czy na płatnej platformie kursowej.

BONUSY!

Otrzymasz DODATKOWO TRZY BONUSY o wartości 391 zł.

BONUS #1: Jak mówić, by NIE POPEŁNIAĆ najczęstszych błędów językowych. (WARTOŚĆ 97 zł)

BONUS #2: Jak ustrzec się błędów w czasie filmowania. (WARTOŚĆ 97 zł)

BONUS #3: Jak nagrywać na green screenie (czyli na zielonym tle (WARTOŚĆ 197 zł)

Gwarancja

Pamiętaj. W razie czego masz 30 dni na zwrot kursu od daty otrzymania do niego dostępu.

ALE TO JESZCZE NIE WSZYSTKO 😉 OTO...

KURS "Jak zrobić swoją pierwszą stronę sprzedażową w 3 dni bez doświadczenia"

NORMALNA CENA: 597 zł

Dziś 147 zł!

(Ilość kursów w tej cenie jest ograniczona)

Co znajduje się w kursie:

Cały kurs to jedno wielkie STUDIUM PRZYPADKU. Pokazuję KROK po KROKU, od początku do końca, jak zrobić stronę internetową – stronę sprzedażową Twojego produktu/kursu oraz jak stworzyć sklep, w którym swój produkt/kurs zaczniesz sprzedawać. W tym momencie nie musisz NIC umieć, by z powodzeniem stworzyć swoją stronę www.

A JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ PO KOLEI?

Pokażę Ci JAK WYBRAĆ i jak wykupić HOSTING czyli miejsce, w którym będziesz trzymać swoją stronę internetową.

Pokażę Ci JAK WYBRAĆ i jak kupić DOMENĘ do Twojej strony internetowej/sklepu.

Następnie pokażę Ci JAK na Twoim hostingu ZAINSTALOWAĆ WORDPRESS, w którym stworzysz swoją stronę i sklep internetowy.

W dalszej kolejności WYBIERZEMY MOTYW czyli SZABLON do Twojej strony internetowej. Czyli mówiąc prościej z grubsza ustalimy zasadniczy wygląd/styl Twojej strony. Z grubsza, bo wiele elementów strony/sklepu i tak będzie można zmienić w trakcie jej budowania.

Zainstalujemy wtyczkę Elementor, w którym – niezależnie od wyglądu wybranego wcześniej motywu strony – będziemy mogli w sposób całkowicie dowolny przygotować Twoją stronę sprzedażową/landing page.

Zainstalujemy i skonfigurujemy wtyczkę WooCommerce, która będzie odpowiadać za możliwość sprzedawania Twojego kursu/produktu.

Skonfigurujemy krok po kroku system płatności, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli kupić Twój kurs/produkt. Jeśli kupowałeś coś przez Internet to na pewno musiałeś przejść przez taki system płatności. Np. przez PayU, Przelewy24, Tpay i inne. Taki właśnie system skonfigurujemy na Twojej stronie. Zobaczysz jak zrobić to w sposób jasny i przejrzysty. Nie ma strachu.

Wprowadzimy do Twojego sklepu pierwszy produkt/kurs. Pokażę Ci jak to zrobić w zależności od tego czy będzie to produkt wirtualny czyli np. kurs online, czy będzie to produkt do pobrania czyli np. ebook lub też czy będzie to jakiś produkt fizyczny np. koszulka czy też kubek.

Będziesz mogła/ mógł wprowadzić do sklepu praktycznie nieograniczoną liczbę produktów. Jedynym ograniczeniem będzie pojemność Twojego hostingu, ale po pierwsze nawet najmniejszy i najtańszy hosting wystarczy, by pomieścić co najmniej kilkanaście/kilkadziesiąt produktów. A po drugie, nawet jeżeli okazałoby się pewnego odległego dnia, że hosting stał się za mało pojemny, to zawsze będzie można wykupić nieco droższy hosting o większych parametrach.

Pokażę Ci jak zainstalować certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo transakcji płatniczych – niezbędny przy prowadzeniu sklepu internetowego.

Pokażę Ci jakie dodatkowe wtyczki wybrać i jak je zainstalować oraz jak je skonfigurować, by Twoja strona działała sprawnie i prawidłowo.

RODO! Tak. Pokażę Ci co i w jaki sposób zrobić, by Twoja strona spełniała standardy prywatności.

UWAGA! Twoja strona będzie w pełni RESPONSYWNA czyli będzie się doskonale wyświetlać zarówno na ekranie komputera/laptopa jak i na smartfonie i tablecie!

UWAGA! Twoja strona będzie w pełni RESPONSYWNA czyli będzie się doskonale wyświetlać zarówno na ekranie komputera/laptopa jak i na smartfonie i tablecie!

Skąd wiem jak zrobić taką stronę i sklep?

Widzisz tę stronę? I tę poprzednią? Zrobiłem ją sam. Ale zanim to się stało, w ciągu mniej więcej 15 lat wydałem na informatyków/programistów co najmniej 20 tys. zł po to, by zrobili mi kilka różnych stron www. I wiesz co? Żadnej z nich już nie mam. Dlaczego? Bo albo okazały się z czasem niepotrzebne albo nietrafione. A kasę wydałem. Były to też czasy, gdy WordPressa w ogóle nie było lub też dopiero raczkował. W końcu nadszedł moment, gdy sam nauczyłem się robić strony www w WordPressie i przestałem wydawać kasę na ich zrobienie. Mogę teraz w kilka godzin lub w kilka dni stworzyć sobie dowolną stronę internetową łącznie ze sklepem w zależności od moich potrzeb i pomysłów. Ja wydałem na moje strony ponad 20 tys. i nie mogłem nad nimi panować. Ty możesz teraz - zamiast tysięcy złotych - wydać tylko 147 zł i zrobić taką stronę jaką chcesz, jakiej potrzebujesz, a w przyszłości dowolnie ją przerabiać w zależności od potrzeb. Jak sądzisz? Warto wydać na to tylko 147 zł?

Nie robię stron internetowych dla klientów, ale zrobiłem taką po znajomości, za darmo, mojej przyjaciółce.

Jak widać poniżej Oliwia jest zadowolona z wykonanego zadania 🙂 Dodatkowo, strona była już kilkukrotnie uzupełniana, dzięki temu, że można nad nią samemu panować. A poza tym nauczyłem Oliwię jak stroną zarządzać i dodawać produkty do sklepu.

Czy efekt jest gwarantowany?

Ależ oczywiście! Nie mam zamiaru sprzedawać kursu bez dania gwarancji. Jak widzisz, wiem co nieco o robieniu strony i sklepu internetowego. Korzystasz właśnie z tej strony i (chyba) wszystko działa jak należy 😉 Ale jeśli mimo to cokolwiek Ci się nie spodoba, w ciągu 30 dni od daty otrzymania kursu napisz do mnie, a ja bez żalu i problemów zwrócę Ci pieniądze. Kurs znajduje się w promocji. Stąd CHWILOWO jego wyjątkowo niska cena. Jednakże takie czasy nastały, iż w każdej chwili CENA KURSU MOŻE PÓJŚĆ W GÓRĘ! Nie czekaj zatem. Niczym nie ryzykujesz, a wygrać możesz wszystko. 

LUB TEŻ "BIORĘ WSZYSTKO RAZEM w SUMIE TANIEJ"