"JAK NAGRAĆ DOBRE WIDEO NA FACEBOOKA"

Internetowy kurs video dla absolutnie początkujących. Kurs składa się z 25 lekcji video o długości od kilku do kilkudziesięciu minut każda.

Nauczę Cię jak robić filmy, dzięki którym z sukcesem będziesz promować siebie, swoją pracę i swoją firmę. Posty video pomogą Ci zdobyć fanów i nowych klientów. Takie posty generują o 1200% więcej udostępnień niż teksty i fotografie razem wzięte! Z tego kursu dowiesz się jak skutecznie robić dobre video!

BONUSY

WEBINAR PT. "JAK ROBIĆ LIVE NA FACEBOOKU PRZY POMOCY "Be.Live" - o wartości 197 zł

WEBINAR PT. "JAK NAGRYWAĆ DOBRE VIDEO NIE TYLKO NA FACEBOOKA - o wartości 147 zł

WEBINAR PT. "JAK ZWIĘKSZYĆ ZASIĘGI NA FACEBOOKU O 390% A NAWET WIĘCEJ - o wartości 147 zł

PÓŁ GODZINY INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI NA TEMAT FILMOWANIA - o wartości
97 zł

PÓŁ GODZINY INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI NA TEMAT ZWIĘKSZANIA ZASIĘGÓW NA FACEBOOKU - o wartości
97 zł

DOSTĘPNE PAKIETY

PAKIET STUDENT - 12 LEKCJI

594 zł

297
 • Plus BONUSY o wartości 685 zł
 • Oszczędzasz 982 zł
 • Bezterminowy dostęp
 • Wsparcie w grupie na FB

PAKIET EXTRA - 25 LEKCJI

794 zł

397
 • Plus BONUSY o wartości 685 zł
 • Oszczędzasz 1094 zł
 • Bezterminowy dostęp
 • Wsparcie w grupie na FB

PAKIET PREMIUM

3994 zł

1997
 • Plus BONUSY o wartości 685 zł
 • Oszczędzasz 2682 zł
 • Bezterminowy dostęp
 • Pół roku mojego wsparcia

Z KURSU DOWIESZ SIĘ:

-Jak robić video smartfonem bez dodatkowego sprzętu
-Jak filmować smartfonem z użyciem dodatkowego mikrofonu, oświetlenia i statywu
-Jak filmować kamerą i aparatem fotograficznym
-Jak urządzić plan zdjęciowy
-Jakiego oświetlenia użyć
-Jak sobie radzić ze światłem w pomieszczeniu i na zewnątrz
-Jakiego sprzętu użyć do nagrywania dźwięku
-Jak kadrować siebie i innych
-Jak napisać prosty scenariusz filmu
-Jak zmontować Twój pierwszy film
-Jakich programów do montażu filmu użyć
-Jak montować na komputerze
-Jak montować na smartfonie
-Jak przygotować film do emisji na Facebooku, You Tube i Instagramie
-Jak być jednocześnie producentem, reżyserem, kamerzystą, scenarzystą, montażystą, lektorem, oświetleniowcem, kierownikiem planu i kierownikiem produkcji w jednym i nie zwariować 🙂
-jak mówić do kamery i jak wyglądać
-case study robienia video na przykładzie konkretnego filmu

DLA KOGO JEST TEN KURS

-Dla Ciebie jeśli nie umiesz nic – pokażę Ci wszystko KROK PO KROKU, wręcz łopatologicznie. Nie bój się, wszystkiego się nauczysz i wszystko zrozumiesz.

-Dla Ciebie jeśli czasami robisz jakieś video, ale nie czujesz się w tym pewnie i chcesz poczuć się z tym dużo lepiej.

-Dla Ciebie jeśli planujesz przygotować swój KURS ONLINE i nie wiesz czym i w jaki sposób to nakręcić. Z mojego kursu dowiesz się “z czym to się je”.

-Dla Ciebie jeśli jesteś blogerem, początkującym YouTuberem, wrzucasz video na Facebooka i Instagrama i chcesz, by Twoje filmy wyglądały jeszcze lepiej.

-Dla Ciebie jeśli jesteś sam sobie szefem czy też właścicielem firmy i chcesz przy pomocy video własnej produkcji promować swoją firmę w mediach społecznościowych.

-Dla Ciebie jeśli chcesz się UNIEZALEŻNIĆ! Gdy kupisz ten kurs i zdobędziesz wiedzę, nie będziesz już prosić innych o zrobienie video. I przestaniesz im za to za każdym razem płacić! Tutaj zapłacisz tylko raz! 

-Dla Ciebie jeśli chcesz mieć satysfakcję, bo zrobiłeś to samemu.

-Dla Ciebie jeśli uważasz, że zakup takiego kursu to nie wydatek tylko INWESTYCJA! 🙂

KIM JESTEM

Jestem producentem z doświadczenia i scenarzystą po łódzkiej szkole filmowej. Reżyserowałem i montowałem. Robiłem serię “Siłaczy” w TVN oraz wiele innych programów z imprez strongmanów dla Eurosportu, ESPN, Telewizji n, TVR oraz kanałów telewizyjnych w Norwegii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Filmowałem w Polsce i w wielu krajach na świecie – w USA, Rosji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Australii, na Bahamach, na Malcie, w Szwecji, Ukrainie, Chinach. Produkowałem programy za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pracowałem też głosem w RMF FM, Radiu Toruń, Radiu PIK a także w programie III Polskiego Radia – “Zapraszamy do Trójki”.

Produkowałem telenowele dokumentalne: “Na ratunek” dla TVN oraz “W ostatniej chwili” dla TTV. Były to seriale przedstawiające ratowników Pogotowia Ratunkowego, Lotniczego Pogotowia, TOPR-u, GOPR-U, WOPR-u, SAR, Straży Pożarnej. Koszt produkcji takiego jednego odcinka wynosił kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przy produkcji serialu pracowało przez cały czas kilkanaście osób. Zmuszony sytuacją nauczyłem się produkować jeden odcinek podobnego serialu – “ER 112” – za 200 złotych! Pomogło mi w tym jednorazowo kilka osób. Wiem więc jak wyprodukować profesjonalne video za grosze! 🙂 I tego mogę Ciebie między innymi nauczyć. 

W tym programie zrealizowanym w Norwegii siłacze walczyli o tytuł najsilniejszego Vikinga. Program stworzyła polsko-brytyjska ekipa filmowa. Impreza była częścią trasy “Giants Live”. Zawody z tego cyklu były eliminacjami mającymi wyłonić strongmanów startujących w Mistrzostwach Świata – “World’s Strongest Man”. Tych samych, w których pięciokrotnie zwyciężył Mariusz Pudzianowski. Z Pudzianem filmowaliśmy się wcześniej przez wiele lat w TVN. 

Oto film, który miałem przyjemność zmontować i zrobić do niego niektóre ujęcia. Grupa filmowców wzięła udział w międzynarodowym projekcie Sony Mobile i stworzyła także naszą, krajową wersję filmu pt. “Polska o godzinie”. W nagraniach zostały wykorzystane takie możliwości smartfonów jak slow motion 960 fps, predictive capture czy też timelapse. Video zostało zrobione smartfonami Xperia XZ Premium oraz Xperia XZ1. 

JUŻ TERAZ, ZUPEŁNIE ZA DARMO, MOŻESZ ZOBACZYĆ JEDNĄ Z LEKCJI

OPINIE FEJSBUKOWICZÓW PO OBEJRZENIU LEKCJI DZIEWIĄTEJ

IWONA: "Świetne porady!"

JULIA: "Genialne podejście i świetny głos! Twoje doświadczenie aż wylewa się z ram wideo."

MAGDALENA: "Bardzo Ci kibicuję! Świetny film pokazowy! Tłumaczysz zrozumiale i ciekawie!"

PIOTR: "Strona polubiona. Projekt zacny. Czekam na kolejną porcję wiedzy."

ADAM: "Fajnie operujesz głosem".

SYLWIA: "Ale super głos i fajny pomysł."

POLA: "Fajny pomysł i fajny film."

JUSTYNA: "Ale super. Będę obserwować."

KRYSTYNA: "No i wpisałam się na listę :)"

A teraz przekonaj się osobiście. Zainwestuj w wiedzę. I zacznij zwiększać (organicznie!) zasięgi w Social Mediach. Zdobywaj nowych fanów i klientów! Rozkręcaj biznes dzięki video!

Masz wątpliwości? Po zakupie daję Ci czas na zapoznanie się z kursem. W ciągu 14 dni od zakupu możesz zwrócić pieniądze jeśli kurs nie przypadnie Ci do gustu. (Możesz otrzymać fakturę VAT).

Jestem przekonany jednak, że tak się nie stanie. Kurs jest podany w sposób bardzo przystępny. Bardzo mi na tym zależało 🙂

A zatem...