KURS ROBIENIA VIDEO

DLA ABSOLUTNIE POCZĄTKUJĄCYCH

Naucz się robić video, by jeszcze lepiej prezentować siebie, swoją pracę i swoją firmę. Zdobywaj fanów i nowych klientów. Zapisz się teraz - przed startem sprzedaży kursu - a otrzymasz 25% ZNIŻKI przy zakupie! Zapisz się na listę oczekujących!

Z KURSU DOWIESZ SIĘ:

-Jak robić video smartfonem bez dodatkowego sprzętu
-Jak filmować smartfonem z użyciem dodatkowego mikrofonu, oświetlenia i statywu
-Jak filmować kamerą i aparatem fotograficznym
-Jak urządzić plan zdjęciowy
-Jakiego oświetlenia użyć
-Jak sobie radzić ze światłem w pomieszczeniu i na zewnątrz
-Jakiego sprzętu użyć do nagrywania dźwięku
-Jak kadrować siebie i innych
-Jak napisać prosty scenariusz filmu
-Jak zmontować Twój pierwszy film
-Jakich programów do montażu filmu użyć
-Jak montować na komputerze
-Jak montować na smartfonie
-Jak przygotować film do emisji na Facebooku, You Tube i Instagramie
-Jak być jednocześnie producentem, reżyserem, kamerzystą, scenarzystą, montażystą, lektorem, oświetleniowcem, kierownikiem planu i kierownikiem produkcji w jednym i nie zwariować 🙂
-jak mówić do kamery i jak wyglądać
-case study robienia video na przykładzie konkretnego filmu

DLA KOGO JEST TEN KURS

-Dla Ciebie jeśli nie umiesz nic – pokażę Ci wszystko KROK PO KROKU, wręcz łopatologicznie. Nie bój się, wszystkiego się nauczysz i wszystko zrozumiesz.

-Dla Ciebie jeśli czasami robisz jakieś video, ale nie czujesz się w tym pewnie i chcesz poczuć się z tym dużo lepiej.

-Dla Ciebie jeśli planujesz przygotować swój KURS ONLINE i nie wiesz czym i w jaki sposób to nakręcić. Z mojego kursu dowiesz się “z czym to się je”.

-Dla Ciebie jeśli jesteś blogerem, początkującym YouTuberem, wrzucasz video na Facebooka i Instagrama i chcesz, by Twoje filmy wyglądały jeszcze lepiej.

-Dla Ciebie jeśli jesteś sam sobie szefem czy też właścicielem firmy i chcesz przy pomocy video własnej produkcji promować swoją firmę w mediach społecznościowych.

-Dla Ciebie jeśli chcesz się UNIEZALEŻNIĆ! Gdy kupisz ten kurs i zdobędziesz wiedzę, nie będziesz już prosić innych o zrobienie video. I przestaniesz im za to za każdym razem płacić! Tutaj zapłacisz tylko raz! 

-Dla Ciebie jeśli chcesz mieć satysfakcję, bo zrobiłeś to samemu.

-Dla Ciebie jeśli uważasz, że zakup takiego kursu to nie wydatek tylko INWESTYCJA! 🙂

KIM JESTEM

Jestem producentem, scenarzystą, reporterem. Reżyserowałem i montowałem. Robiłem serię “Siłaczy” w TVN oraz wiele innych programów z imprez strongmanów dla Eurosportu, ESPN, Telewizji n, TVR oraz kanałów telewizyjnych w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Produkowałem programy za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Gdy w 2008 roku przyszedł kryzys i zabrakło sponsorów, nauczyłem się robić taki sam program, z równie profesjonalną jakością, za kilka tysięcy złotych. 

Produkowałem telenowele dokumentalne: “Na ratunek” dla TVN oraz “W ostatniej chwili” dla TTV. Koszt produkcji takiego jednego odcinka wynosił kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przy produkcji serialu pracowało przez cały czas kilkanaście osób. Zmuszony sytuacją nauczyłem się produkować jeden odcinek podobnego serialu – “ER 112” – za 200 złotych! Pomogło mi w tym jednorazowo kilka osób. Wiem więc jak wyprodukować profesjonalne video za grosze! 🙂 

JUŻ TERAZ, ZUPEŁNIE ZA DARMO, MOŻESZ ZOBACZYĆ LEKCJĘ PIERWSZĄ

JEŚLI SĄDZISZ, ŻE TO MOŻE BYĆ KURS DLA CIEBIE, WPISZ SIĘ TERAZ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH! DO NICZEGO CIĘ TO NIEZOBOWIĄZUJE 🙂
WKRÓTCE STARTUJEMY!

Close Menu