Twoje zamówienie nie jest kompletne 50%

KURS "Jak zrobić swoją pierwszą stronę sprzedażową w 3 dni bez doświadczenia"

NORMALNA CENA: 597 zł

Dziś 147 zł!

Oferta w tej cenie zniknie za

Minuty
Sekundy

Co znajduje się w kursie:

Cały kurs to jedno wielkie STUDIUM PRZYPADKU. Pokazuję KROK po KROKU, od początku do końca, jak zrobić stronę internetową – stronę sprzedażową Twojego produktu/kursu oraz jak stworzyć sklep, w którym swój produkt/kurs zaczniesz sprzedawać. W tym momencie nie musisz NIC umieć, by z powodzeniem stworzyć swoją stronę www.

Pokażę Ci JAK WYBRAĆ i jak wykupić HOSTING czyli miejsce, w którym będziesz trzymać swoją stronę internetową.

Następnie pokażę Ci JAK na Twoim hostingu ZAINSTALOWAĆ WORDPRESS, w którym stworzysz swoją stronę i sklep internetowy.

W dalszej kolejności WYBIERZEMY MOTYW czyli SZABLON do Twojej strony internetowej. Czyli mówiąc prościej z grubsza ustalimy zasadniczy wygląd/styl Twojej strony. Z grubsza, bo wiele elementów strony/sklepu i tak będzie można zmienić w trakcie jej budowania.

Zainstalujemy wtyczkę Elementor, w którym – niezależnie od wyglądu wybranego wcześniej motywu strony – będziemy mogli w sposób całkowicie dowolny przygotować Twoją stronę sprzedażową/landing page.

Zainstalujemy i skonfigurujemy wtyczkę WooCommerce, która będzie odpowiadać za możliwość sprzedawania Twojego kursu/produktu.

Skonfigurujemy krok po kroku system płatności, dzięki któremu Twoi klienci będą mogli kupić Twój kurs/produkt. Jeśli kupowałeś coś przez Internet to na pewno musiałeś przejść przez taki system płatności. Np. przez PayU, Przelewy24, Tpay i inne. Taki właśnie system skonfigurujemy na Twojej stronie. Zobaczysz jak zrobić to w sposób jasny i przejrzysty. Nie ma strachu.

Wprowadzimy do Twojego sklepu pierwszy produkt/kurs. Pokażę Ci jak to zrobić w zależności od tego czy będzie to produkt wirtualny czyli np. kurs online, czy będzie to produkt do pobrania czyli np. ebook lub też czy będzie to jakiś produkt fizyczny np. koszulka czy też kubek.

Będziesz mogła/ mógł wprowadzić do sklepu praktycznie nieograniczoną liczbę produktów. Jedynym ograniczeniem będzie pojemność Twojego hostingu, ale po pierwsze nawet najmniejszy i najtańszy hosting wystarczy, by pomieścić co najmniej kilkanaście/kilkadziesiąt produktów. A po drugie, nawet jeżeli okazałoby się pewnego odległego dnia, że hosting stał się za mało pojemny, to zawsze będzie można wykupić nieco droższy hosting o większych parametrach.

Pokażę Ci jak zainstalować certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo transakcji płatniczych – niezbędny przy prowadzeniu sklepu internetowego.

Pokażę Ci jakie dodatkowe wtyczki wybrać i jak je zainstalować oraz jak je skonfigurować, by Twoja strona działała sprawnie i prawidłowo.

RODO! Tak. Pokażę Ci co i w jaki sposób zrobić, by Twoja strona spełniała standardy prywatności.

UWAGA! Twoja strona będzie w pełni RESPONSYWNA czyli będzie się doskonale wyświetlać zarówno na ekranie komputera/laptopa jak i na smartfonie i tablecie!

Skąd wiem jak zrobić taką stronę i sklep?

Widzisz tę stronę? I tę poprzednią? Zrobiłem ją sam. Ale zanim to się stało, w ciągu mniej więcej 15 lat wydałem na informatyków/programistów co najmniej 20 tys. zł po to, by zrobili mi kilka różnych stron www. I wiesz co? Żadnej z nich już nie mam. Dlaczego? Bo albo okazały się z czasem niepotrzebne albo nietrafione. A kasę wydałem. Były to też czasy, gdy WordPressa w ogóle nie było lub też dopiero raczkował. W końcu nadszedł moment, gdy sam nauczyłem się robić strony www w WordPressie i przestałem wydawać kasę na ich zrobienie. Mogę teraz w kilka godzin lub w kilka dni stworzyć sobie dowolną stronę internetową łącznie ze sklepem w zależności od moich potrzeb i pomysłów. Ja wydałem na moje strony ponad 20 tys. i nie mogłem nad nimi panować. Ty możesz teraz - zamiast tysięcy złotych - wydać tylko 147 zł i zrobić taką stronę jaką chcesz, jakiej potrzebujesz, a w przyszłości dowolnie ją przerabiać w zależności od potrzeb. Jak sądzisz? Warto wydać na to tylko 147 zł?

Nie robię stron internetowych dla klientów, ale zrobiłem taką po znajomości, za darmo, mojej przyjaciółce.

Jak widać poniżej Oliwia jest zadowolona z wykonanego zadania 🙂 Dodatkowo, strona była już kilkukrotnie uzupełniana, dzięki temu, że można nad nią samemu panować. A poza tym nauczyłem Oliwię jak stroną zarządzać i dodawać produkty do sklepu.

KURS "Jak zrobić swój pierwszy 'live'
w 3 dni bez doświadczenia"

NORMALNA CENA: 397 zł

Dziś 97 zł!

Oferta w tej cenie zniknie za 

Minuty
Sekundy

Co znajduje się w kursie:

STUDIUM PRZYPADKU. Pokazuję KROK po KROKU, od początku do końca, JAK ZROBIĆ SWOJEGO PIERWSZEGO LIVE'A.

Wyjaśniam DLACZEGO WARTO ROBIĆ LIVE'Y.

Pokazuję jak się oświetlić czyli jak ustawić światło, BY DOBRZE I KORZYSTNIE BYŁO CIĘ WIDAĆ NA ŻYWO.

Pokazuję jak zrobić TAKI NAJPROSTSZY, najszybszy Live przez Facebooka.

Pokazuję w jaki sposób zrobić Live przez Facebooka, ale korzystając z bezpłatnej aplikacji STREAMYARD.

KROK po KROKU wyjaśniam i pokazuję w jaki sposób całościowo OGARNĄĆ bardzo dobrą aplikację do robienia Live'ów czyli STREAMYARD w wersji bezpłatnej i w wersji płatnej.

Pokazuję TRZY SKUTECZNE TRICKI na OPANOWANIE STRACHU przed zrobieniem Live'u.

Pokazuję JAK ZROBIĆ WYWIAD z ZAPROSZONYM GOŚCIEM i jak się z nim połączyć oraz jak taki wywiad przeprowadzić i na co szczególnie zwrocić uwagę.

Pokazuję W JAKI SPOSÓB OGARNĄĆ LIVE'Y OD STRONY TECHNICZNEJ: na smartfonie, z zewnętrzną kamerą, na laptopie/komputerze a także bez mikrofonu zewnętrznego oraz z takim dodatkowym mikrofonem.

Wyjaśniam w jaki sposób BARDZO ŁATWO można dzięki Live'om ZWIĘKSZAĆ ZASIĘGI na Facebooku (NAWET O KILKASET PROCENT) w porównaniu do innych postów) i to za darmo.

Pokazuję JAK można przeprowadzić LIVE JEDNOCZEŚNIE w kilku różnych kanałach social mediowych czyli np. jednocześnie na Facebooku, YouTube, LinkedIn.

Na koniec ZDRADZĘ Ci CZWARTY TRICK na OPANOWANIE STRACHU przed robieniem Live'u.

Skąd wiem jak robić Live'y?

To było bardzo dawno temu, ale kiedyś pracowałem w kilku stacjach radiowych, między innymi w RMF FM. Przeprowadziłem w czasie różnych audycji bardzo bardzo wiele wywiadów. Oczywiście na żywo.

Zanim zostałem producentem seriali o ratownikach oraz producentem SIŁACZY pracowałem jako reporter "Faktów" w TVN. Robiłem tzw. "WEJŚCIA NA ŻYWO" z przeróżnych miejsc Polski.

I wreszcie - gdy nastała ERA SOCIAL MEDIÓW - moim ulubionym miejscem robienia wywiadów stał się Facebook.

Zwróć uwagę na liczbę odbiorców pod postami oraz wyniki aktywności, komentarze, udostępnienia. Zaznaczone pomarańczowymi prostokątami. Na przykład na ostatnim screenie widać, że post z Live'm dotarł do ponad 16 tysięcy odbiorców. A w chwili, gdy robiłem ten Live mój profil na Facebooku lubiło/obserwowało tylko około 100 fanów. To pokazuje skalę jak znakomitym narzędziem są transmisje na żywo.

KURS "Jak w prosty sposób wykorzystać efekt TIMELAPSE w promocji swojego biznesu

Co znajduje się w kursie:

Co to jest TIMELAPSE (Zobacz video powyżej 😉

Jak robić Timelapse dedykowaną aplikacją na przykładzie smartfona Sony Xperia

Jak robić Timelapse w bezpłatnej aplikacji Time Spirit

Jak wykorzystać Timelapse do promocji swojego biznesu na przykładzie napojów Oshee

7 pomysłów na Timelapse w biznesie

Timelapse: inspiracje dla Ciebie

NORMALNA CENA: 97 zł

Dziś 27 zł!

Oferta w tej cenie zniknie za 

Minuty
Sekundy