Pewnie chcesz mieć więcej fanów i klientów? Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich usług i produktów? To dlaczego nie wykorzystujesz do tego video?

Czy wiesz, że video w mediach społecznościowych czyli m.in. na Facebooku generuje o 1200 % więcej udostępnień niż teksty i fotografie razem wzięte?

Czy wiesz, że do 2020 roku 80% ruchu konsumenckiego w Internecie odbywać się będzie poprzez video?

Czy wiesz, że każdego tygodnia 78 % ludzi ogląda video w Internecie?

Czy wiesz, że 55 % ludzi ogląda video w sieci każdego dnia?

Czy wiesz, że za pośrednictwem video człowiek przyswaja aż 95% informacji a za pośrednictwem czytania tylko 10 %?

Czy wiesz, że konsumenci cztery razy chętniej obejrzą video na temat Twojego produktu niż o nim przeczytają?

Potrzebujesz jeszcze jakichś argumentów? 🙂 A może zadasz sobie pytanie – dlaczego w takim razie nie wykorzystuję rosnącej potęgi przekazu video dla rozwoju swojego biznesu?

Zamów więc u mnie film produktowy, instruktażowy, promocyjny, reklamowy lub jakikolwiek inny – taki, jakiego potrzebujesz. A potem wrzuć go w swoje Social Media. Od razu zobaczysz jak rosną zasięgi.

CENNIK:

-Cena: od 400 zł netto – cena produkcji nawet najkrótszego video jest uzależniona od wielu czynników. I można to ustalić dopiero po przygotowaniu pomysłu, scenariusza, zakresu prac, czasu filmowania i montażu.

-Nie chcesz płacić za kolejne video produkcje? Możesz robić to sam. Czasami wystarczy smartfon i znajomość paru zasad, by robić regularnie video na swoje potrzeby. Skorzystaj z KURSU ROBIENIA VIDEO. Zapłać raz za kurs, zainwestuj w wiedzę i nowe umiejętności i rób to sam! Nie będziesz wynajmować za każdym razem ekipy filmowej i płacić za kolejne produkcje.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? OTO KONTAKT:

kontakt@andrzejroszak.pl

lub

na priv na Facebooku.

lub telefon: 502 555 415